Przejdź do głównej zawartości

Nowe hobby- malowanie po numerach :)

 
Wyobraź sobie chłodny jesienny wieczór. Za oknem deszcz, na stole ciepła herbatka z cytryną, na nogach ulubiony różowy koc. Wszystkie odcinki ulubionego serialu na Netflixie obejrzane, gry na nintendo ograne. Rozglądasz się po mieszkaniu i chciałabyś jakiś zmian.
I tu wjeżdża pomysł! Malowanie po numerach Paint it!Co to jest malowanie po numerach?
Kolorowanie odpowiednich pól za pomocą odpowiednio oznaczonych farb na płótnie z obrysem oraz numerem koloru farby.

Co znajdziemy w zestawie?
- płótno naciągnięte na drewnianej blejtramie z nadrukowanym numerowanym obrysem przyszłego obrazu
- 3 pędzle o różnej grubości
- ponumerowane farby akrylowe, które są idealnej gęstości. Nie rozlewają się i ładnie kryją.
- haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu

A wszystko zapakowane w poręczną walizkę, na której znajdziemy instrukcję, zdjęcie wzoru oraz poziom trudności.


Przygotuj kubek z wodą, ręcznik papierowy i zasiądź wygodnie.
Zaczynamy!
Większość poleca malować od góry do dołu obrazu, inni malują numerami(wszystkie pola z danego numeru, a potem następny itd.). Ja uwielbiam zabrać się najpierw za punkt kulminacyjny obrazu, a potem rozsiewać swoją działalność na boki ;) I takim sposobem mam już 4 swoje dzieła w domu :)Pierwszy obraz, który pomalowałam był zatytułowany "Kolorowe baloniki" i od razu zawisł na ścianie w salonie. Do dziś każdy gość naszego domu go podziwia. Malowałam go ok. 15 godzin.
Drugim obrazem były "Pastelowe flamingi", które zdobią naszą kuchnię i zachwycają niezwykłymi barwami! Malowałam je ok. 13 godzin.
Obraz "Noc świateł. Chińskie lampiony nad jeziorem" był bardzo wymagający i pomalowanie go zajęło mi ok. 16 godzin, ale jestem z niego niezmiernie dumna! Zdobi nasz korytarz, więc każdy gość naszego domu pierwsze co widzi to właśnie ten obraz :)
Ostatnim moim dziełem jest "Błękitnooki kot", który powstał z myślą o Alicji #alakociara ;)
Kotka malowało się bardzo przyjemnie i szybko, bo udało mi się go skończyć w zaledwie 7 godzin.

Malowanie po numerach jest dziecinnie proste! Na uzasadnienie tej tezy pokażę Wam jaki piękny lew wyszedł Kubie, który niedługo kończy 10 lat! :)
"Lew w kolorach" nie jest zbyt skomplikowanym obrazem dla dorosłych, jednak Kubie pomalowanie go zajęło łącznie jakieś 10 godzin.
Jest z niego bardzo dumny i powiesił go w swoim pokoju :)
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a zaraz potem Dzień Babci i Dziadka i pełno innych okazji do obdarowania bliskich, pomyślcie czy takie zestaw Paint it! to nie jest idealna propozycja ;)

Osobiście dałam jeden nierozpakowany siostrze na urodziny, która sobie dla relaksu, w spokoju maluje.

Mam też w planach wręczyć jeden obraz swojej mamie na imieniny, ale tym razem kupię obraz, pomaluję i dam jej oprawiony w ramie, gotowy do powieszenia :)

Jak widzicie to nie tylko świetny pomysł na prezent dla kreatywnych czy cierpliwych osób, ale także wspaniała ozdoba mieszkania, wykonana z serca, własnoręcznie :)


Nawet jeżeli nie masz talentu do malowania, na pewno z łatwością przyjdzie Ci Malowanie po numerach z Paint it! Czy dla relaksu, czy na prezent, czy jako oryginalna ozdoba do domu...

Polecam Malowanie po numerach Paint it! <3 Pod tym linkiem <- znajdziecie katalog, aż 108 stron wspaniałości, które czekają na pomalowanie :)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lego Boost- czy warto kupić?

Miesiąc temu Kuba obchodził urodziny. Marzył o "robocie z lego" od bardzo dawna i nawet starał się na niego sam uzbierać. Od września chodzi na zajęcia dodatkowe, na robotykę, gdzie wykorzystują te właśnie klocki do pracy. Radzi sobie na nich świetnie, więc postanowiłam zorganizować zbiórkę na robota w rodzinie, by spełnić Kuby marzenie :)

Mój sposób na relaks- Paint t!

  Jaki masz sposób na zrelaksowanie się po całym dniu wyzwań?  Ludzie lubią spacerować, czytać książki, grać w gry komputerowe czy brać długie kąpiele... A ja zakochałam się w malowaniu po numerach z Paint it !

Nauka programowania bez komputera? To możliwe!

  Logiczne myślenie, kreatywność, koncentracja na zadaniu i współpraca...to cechy bardzo ważne w nauce programowania :) A jak wiecie Kuba lubi takie klimaty, a Ala chętnie naśladuje brata :) Dlatego gra "Zakodowany Zamek" od Kapitan Nauka musiała znaleźć się na naszej półce!