Przejdź do głównej zawartości

Jakie zabawki kupić dzieciom w prezencie?Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami!
Pewnie zachodzicie w głowę co tu kupić...przygotowałam dla Was uniwersalny prezentownik!
Uniwersalny? Tak! To zabawki, które spodobają się 3-latkowi, a także 8-latkowi ;)
1. Lalki
Czy to bobasy czy lalki typu barbie...większość dziewczynek lubi się nimi bawić, a i chłopcy chętnie po nie sięgają.
Zabawa w dom, odgrywanie ról jest bardzo ważne w rozwoju każdego dziecka i pomaga poznawać świat.
2. Klocki
Budowanie z klocków to super zabawa! A przy okazji ćwiczenie umiejętności manualnych i zachęcenie do kreatywnego myślenia.

3. Gry i puzzle
Gra to zawsze dobry pretekst to spędzenia fajnego czasu :) Pokażę wam propozcyje, w które możecie grać z dzieckiem, a także takie, które dajemy rodzeństwu i delektujemy się ciszą ;)

4. Pojazdy
Zbliża się lato i świetnym pomysłem na prezent są rowerki, hulajnogi czy rolki. Ruch jest bardzo ważny!
5. Figurki
Nie znam dziecka, które by czegoś nie zbierało. Czy są to angielskie myszki, czy zingsy/mojipopsy, czy figurki z bajek/gier. Figurek na rynku jest od groma! Pokażę Wam te, które cieszą moje dzieci :)

To już koniec naszego prezentownika... mam nadzieję, że wybierzecie coś fajnego dla Waszych dzieci :)
Wymieniłam Wam swoje propozycje w różnych cenach. Są rodzice, którzy kupują prezenty za 300 zł, a są i Ci co kupują za 50 zł. Ale pamiętajcie! Cena nie gra roli :)
Ważny w tym dniu jest uśmiech dziecka :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lego Boost- czy warto kupić?

Miesiąc temu Kuba obchodził urodziny. Marzył o "robocie z lego" od bardzo dawna i nawet starał się na niego sam uzbierać. Od września chodzi na zajęcia dodatkowe, na robotykę, gdzie wykorzystują te właśnie klocki do pracy. Radzi sobie na nich świetnie, więc postanowiłam zorganizować zbiórkę na robota w rodzinie, by spełnić Kuby marzenie :)

Mój sposób na relaks- Paint t!

  Jaki masz sposób na zrelaksowanie się po całym dniu wyzwań?  Ludzie lubią spacerować, czytać książki, grać w gry komputerowe czy brać długie kąpiele... A ja zakochałam się w malowaniu po numerach z Paint it !

Nauka programowania bez komputera? To możliwe!

  Logiczne myślenie, kreatywność, koncentracja na zadaniu i współpraca...to cechy bardzo ważne w nauce programowania :) A jak wiecie Kuba lubi takie klimaty, a Ala chętnie naśladuje brata :) Dlatego gra "Zakodowany Zamek" od Kapitan Nauka musiała znaleźć się na naszej półce!