Przejdź do głównej zawartości

Jakie zabawki kupić dzieciom w prezencie?Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami!
Pewnie zachodzicie w głowę co tu kupić...przygotowałam dla Was uniwersalny prezentownik!
Uniwersalny? Tak! To zabawki, które spodobają się 3-latkowi, a także 8-latkowi ;)
1. Lalki
Czy to bobasy czy lalki typu barbie...większość dziewczynek lubi się nimi bawić, a i chłopcy chętnie po nie sięgają.
Zabawa w dom, odgrywanie ról jest bardzo ważne w rozwoju każdego dziecka i pomaga poznawać świat.
2. Klocki
Budowanie z klocków to super zabawa! A przy okazji ćwiczenie umiejętności manualnych i zachęcenie do kreatywnego myślenia.

3. Gry i puzzle
Gra to zawsze dobry pretekst to spędzenia fajnego czasu :) Pokażę wam propozcyje, w które możecie grać z dzieckiem, a także takie, które dajemy rodzeństwu i delektujemy się ciszą ;)

4. Pojazdy
Zbliża się lato i świetnym pomysłem na prezent są rowerki, hulajnogi czy rolki. Ruch jest bardzo ważny!
5. Figurki
Nie znam dziecka, które by czegoś nie zbierało. Czy są to angielskie myszki, czy zingsy/mojipopsy, czy figurki z bajek/gier. Figurek na rynku jest od groma! Pokażę Wam te, które cieszą moje dzieci :)

To już koniec naszego prezentownika... mam nadzieję, że wybierzecie coś fajnego dla Waszych dzieci :)
Wymieniłam Wam swoje propozycje w różnych cenach. Są rodzice, którzy kupują prezenty za 300 zł, a są i Ci co kupują za 50 zł. Ale pamiętajcie! Cena nie gra roli :)
Ważny w tym dniu jest uśmiech dziecka :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzień Chłopaka w klasie- co kupić?

30 września...mówi Wam coś ta data? Tak, tak! Dzień Chłopaka :) Każda z nas mniej więcej wie co kupić chłopakowi, mężowi czy synowi. Problem się zaczyna kiedy dziecko pójdzie do szkoły. Zbiórka klasowa, ograniczony budżet i możliwości, bo to normalny dzień, więc nie ma mowy o wolnym i wycieczce. Podsunę Wam parę naszych pomysłów z marką Symag Toys :)

Lego Boost- czy warto kupić?

Miesiąc temu Kuba obchodził urodziny. Marzył o "robocie z lego" od bardzo dawna i nawet starał się na niego sam uzbierać. Od września chodzi na zajęcia dodatkowe, na robotykę, gdzie wykorzystują te właśnie klocki do pracy. Radzi sobie na nich świetnie, więc postanowiłam zorganizować zbiórkę na robota w rodzinie, by spełnić Kuby marzenie :)

Nowe hobby- malowanie po numerach :)

  Wyobraź sobie chłodny jesienny wieczór. Za oknem deszcz, na stole ciepła herbatka z cytryną, na nogach ulubiony różowy koc. Wszystkie odcinki ulubionego serialu na Netflixie obejrzane, gry na nintendo ograne. Rozglądasz się po mieszkaniu i chciałabyś jakiś zmian. I tu wjeżdża pomysł! Malowanie po numerach Paint it! Co to jest malowanie po numerach? Kolorowanie odpowiednich pól za pomocą odpowiednio oznaczonych farb na płótnie z obrysem oraz numerem koloru farby. Co znajdziemy w zestawie? - płótno naciągnięte na drewnianej blejtramie z nadrukowanym numerowanym obrysem przyszłego obrazu - 3 pędzle o różnej grubości - ponumerowane farby akrylowe, które są idealnej gęstości. Nie rozlewają się i ładnie kryją. - haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu A wszystko zapakowane w poręczną walizkę, na której znajdziemy instrukcję, zdjęcie wzoru oraz poziom trudności. Przygotuj kubek z wodą, ręcznik papierowy i zasiądź wygodnie. Zaczynamy! Większość poleca malować od góry do dołu obrazu, inni malu