Przejdź do głównej zawartości

Prezentownik na mikołajki i święta, dla chłopca i dziewczynki!


Jak ja lubię ten świąteczny czas!
Pisanie listu do Mikołaja, ubieranie choinki, pieczenie pierniczków, ah!
A wracając do listu...co jak co, ale jak na zakupoholiczkę przystało moją ulubioną częścią świątecznych przygotowań są zakupy :D
a w szczególności kupowanie prezentów dla dzieci :) dlatego przygotowałam dla Was prezentownik świąteczny w różnych kategoriach cenowych: do 50 zł, do 100 zł, do 300 zł i powyżej 300 zł.
1. BStoys 2. Mudpuppy 3. Crayon 4. Plus-plus 5. Barbie 6. Super Zings 
7. Jan Brzechwa "wiersze i bajki" 8. Toi-toys

1. Techno Games 2. BStoys 3. Moulin Roty 4. Janod 5. Maileg 6. BToys 7. Jellycat 8. Scratch

1. BStoys 2. Llorens 3. Moulin Roty 4. Little Dutch 5. Kids concept 6. Vilac 7. Little Dutch 
8. Reig Musicales

1. Scootandride 2. Little Dutch 3. Lego 4. Little Bird Told Me 5. Vilac 6. Banwood 7. Little Dutch 
8. Kids conceptMikołaje! Do roboty! :)
Koniecznie dajcie znać co wybraliście :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzień Chłopaka w klasie- co kupić?

30 września...mówi Wam coś ta data? Tak, tak! Dzień Chłopaka :) Każda z nas mniej więcej wie co kupić chłopakowi, mężowi czy synowi. Problem się zaczyna kiedy dziecko pójdzie do szkoły. Zbiórka klasowa, ograniczony budżet i możliwości, bo to normalny dzień, więc nie ma mowy o wolnym i wycieczce. Podsunę Wam parę naszych pomysłów z marką Symag Toys :)

Lego Boost- czy warto kupić?

Miesiąc temu Kuba obchodził urodziny. Marzył o "robocie z lego" od bardzo dawna i nawet starał się na niego sam uzbierać. Od września chodzi na zajęcia dodatkowe, na robotykę, gdzie wykorzystują te właśnie klocki do pracy. Radzi sobie na nich świetnie, więc postanowiłam zorganizować zbiórkę na robota w rodzinie, by spełnić Kuby marzenie :)

Nowe hobby- malowanie po numerach :)

  Wyobraź sobie chłodny jesienny wieczór. Za oknem deszcz, na stole ciepła herbatka z cytryną, na nogach ulubiony różowy koc. Wszystkie odcinki ulubionego serialu na Netflixie obejrzane, gry na nintendo ograne. Rozglądasz się po mieszkaniu i chciałabyś jakiś zmian. I tu wjeżdża pomysł! Malowanie po numerach Paint it! Co to jest malowanie po numerach? Kolorowanie odpowiednich pól za pomocą odpowiednio oznaczonych farb na płótnie z obrysem oraz numerem koloru farby. Co znajdziemy w zestawie? - płótno naciągnięte na drewnianej blejtramie z nadrukowanym numerowanym obrysem przyszłego obrazu - 3 pędzle o różnej grubości - ponumerowane farby akrylowe, które są idealnej gęstości. Nie rozlewają się i ładnie kryją. - haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu A wszystko zapakowane w poręczną walizkę, na której znajdziemy instrukcję, zdjęcie wzoru oraz poziom trudności. Przygotuj kubek z wodą, ręcznik papierowy i zasiądź wygodnie. Zaczynamy! Większość poleca malować od góry do dołu obrazu, inni malu